Markvartovice 2018, (Opava)
Kategorie:
| ID FireSport: | 91898 |
| Kategorie: | Ženy |
| Okres: | Opava |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Souřadnice: | 49°54*49*N,18°14*22*E |
| PSČ: | 747 14 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bílovice | Prostějov | 15,18 | 15,23 | 15,23 | 2026/07/04 | |
| 2. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 15,34 | 15,33 | 15,34 | 2026/07/26 | |
| 3. | Pšánky | Hradec Králové | 15,34 | 15,12 | 15,34 | 2026/08/29 | |
| 4. | Stará Říše | Jihlava | 15,40 | 15,36 | 15,40 | 2026/08/09 | |
| 5. | Pšánky | Hradec Králové | 15,41 | 15,47 | 15,47 | 2025/08/24 | |
| 6. | Pšánky | Hradec Králové | 15,41 | 15,47 | 15,47 | 2025/08/24 | |
| 7. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 15,26 | 15,50 | 15,50 | 2024/07/14 | |
| 8. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 15,62 | 15,55 | 15,62 | 2026/06/14 | |
| 9. | Pšánky | Hradec Králové | 15,22 | 15,63 | 15,63 | 2024/08/18 | |
| 10. | Oldřiš | Svitavy | 15,65 | 15,47 | 15,65 | 2025/09/06 | |
| 11. | Nevcehle | Jihlava | 15,08 | 15,77 | 15,77 | 2026/08/08 | |
| 12. | Svoboda | Opava | 15,57 | 15,77 | 15,77 | 2026/05/31 | |
| 13. | Budíkovice | Třebíč | 15,78 | 15,47 | 15,78 | 2024/08/17 | |
| 14. | Nevcehle | Jihlava | 15,86 | 15,84 | 15,86 | 2025/07/19 | |
| 15. | Chotěmice | Tábor | 15,86 | 15,48 | 15,86 | 2024/08/31 | |
| 16. | Neplachovice | Opava | 15,45 | 15,86 | 15,86 | 2026/08/23 | |
| 17. | Zderaz | Chrudim | 15,84 | 15,87 | 15,87 | 2025/09/07 | |
| 18. | Únětice 1911 | Plzeň-jih | 15,92 | 15,77 | 15,92 | 2026/07/25 | Ženy |
| 19. | Služovice | Opava | 15,16 | 16,00 | 16,00 | 2026/07/12 | |
| 20. | Netín | Žďár nad Sázavou | 15,23 | 16,04 | 16,04 | 2024/07/13 | |
| 21. | Netín | Žďár nad Sázavou | 16,06 | 15,60 | 16,06 | 2026/06/13 | |
| 22. | Karolín | Kroměříž | 16,08 | 15,38 | 16,08 | 2026/07/05 | |
| 23. | Zahorčice | Strakonice | 15,83 | 16,08 | 16,08 | 2025/07/27 | |
| 24. | Plumlov | Prostějov | 16,13 | 15,92 | 16,13 | 2025/06/21 | |
| 25. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 16,06 | 16,20 | 16,20 | 2024/07/20 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/06/24 | Radíkov | EXČR | 17,12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 6. | 2 | | |
| 2018/07/29 | Letohrad - Kunčice | EXČR | 18,73 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 12. | 0 | | |
| 2018/07/08 | Olšovec | EXČR | 20,98 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 | 14. | 0 | | |
| Tessarzová Kristýna | 2018/04/07 | Jablonec | FSEU | 18,99 | PS jednotlivec 100 m překážek | 25. | 0 | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
6. místo EXČR 202011. místo MSP 202312. místo VČHL 202319. místo EXČR 20235. místo EXČR 20244. místo EXČR 20255. místo VČHL 20252. místo EXČR 20268. místo MSP 202610. místo VČHL 2026
Extraliga ČR
Tým: Markvartovice , nejlepěí čas: 17,12 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 2 počet výsledků: 3x
Fire Sport Results
Tým: Markvartovice Tessarzová Kristýna, nejlepěí čas: 18,99 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazy| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
|---|---|---|---|
| Markvartovice | https://www.facebook.com/events/191794957882940/ | FSEU | |
| Název | Odkaz | Kdy | Liga |
Člen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2018/06/17 | Areál koupaliště Lipjo, 5.kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov | 3 | |
| 2018/06/24 | Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ | 15 | |
| 2018/07/08 | Olšovec, Extraliga ČR v PÚ | 19 | |
| 2018/07/29 | Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ | 16 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















